Jura 18yo Old Malt Cask
Jura 18yo Old Malt Cask

Jura 18yo Old Malt Cask

Producent Isle of Jura Distillery
Kod Produktu: DL185
Dostępność: Na wyczerpaniu
Średnia cena z ostatnich 30 dni: 690.01 zł i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 690.01 zł
Najwyższa cena z ostatnich 30 dni: 690.01 zł
Średnia cena z ostatnich 30 dni: 690.01 zł
Cena: 690.01 zł
Cena Netto: 560.98 zł
Ilość:  

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

UWAGA! Z beczki rozlane zostało 328 butelek.

Whisky rozlewana jest bezpośrednio z jednej beczki, więc nie jest rozcieńczana wodą.
Trunek nie jest barwiony sztucznie karmelem, więc kolor zawdzięcza wyłącznie leżakowaniu w beczce, o pojemności około 250 litrów i numerze referencyjnym 5977. Ponadto warte zaznaczenia jest to, że Malt pochodzi tylko i wyłącznie z jednej gorzelni, więc jest to Single Malt. Oprócz tego, nie jest filtrowana na zimno, dzięki czemu zachowana została lepsza struktura i pełniejszy, bardziej wyrazisty aromat.

Gdy zechcemy powąchać, wyczujemy na pewno ogromną świeżość połączona z zapachem drożdży, nuty te wymieszane będą ze świeżością ledwo co wypieczonych wafli. Do tego później woń owoców i kremowość, jakby dosłownie powąchać słodką śmietankę.

Na podniebieniu po pierwszym łyku osiądzie się smak bardzo wyraziście i jasno świeży, rześki, następnie słodki. Coś w stylu marmolady pomarańczowej.

Gdy już troszkę popróbujemy, osiadać się będą przede wszystkim posmaki miąższu pomarańczy, który będzie kontynuowany przez palone drewno dębu z końcówką typowo dymną i ostrą. Whisky można powiedzieć, że cięższa w odbiorze, najpierw miła i słodka, później dymna i o posmakach skrajnych.


Nasze whisky polecamy szczerze na prezent. Upominek byłby na pewno wyjątkowy, bo niespotykany nigdzie indziej w Polsce jak u nas w sklepie! Cóż lepszego jak wyjątkowy prezent, wysokiej jakości dla kogoś bliskiego? Nic dodać nic ująć!

Whisky wyposażona jest w oryginalny kartonik z logiem firmy tylko czekający na zapakowanie, które z chęcią gratisowo państwu proponujemy. Jak już miałoby być zapakowane państwa inwencja twórcza. Chyba, że państwo zdadzą się na nas:) z chęcią służymy pomocą!

Warto też zaznaczyć, że trunki nie są rozlewane w Polsce, a importowane ze Szkocji. Nie maja tak jak typowe whisky 40%, a 46% i wzwyż!

Polecamy, bo:
wysoka jakość
+
dobra cena
=
zadowolenie.

Cechy produktu
Pojemność 700 ml
Zawartość alkoholu 48,8%
Leżakowanie 18 lat w dębowej beczce
Region Island- Jura
Destylarnia Jura
Informacje o produkcji Destylowane: 03.1992r. <br/>Butelkowane: 03.2010r. <br/>Lane bezpośrednio z jednej beczki.