O Nas

Sklep internetowy "Sztukawina" powstał z pasji. Z pasji jaką jest sztuka picia wina oraz innych alkoholi. Sztuka tego co dobre i niezwykłe.

Firma nasza importuje wina włoskie, francuskie oraz hiszpańskie są one starannie wyselekcjonowane, wybróbowane i wszystkie godne polecenia. Nie posiadamy w asortymencie złych win. Oczywiście można znaleźć lepsze i troszkę gorsze, ale złych nie mamy. Nasze trunki i trafność ich doboru są po to, aby pasją picia dobrych win zarazić, także Państwa. Z chęcią pomożemy dobrać coś do Państwa indywidualnych potrzeb. Wystarczy, że powiedzą Państwo jakie mają upodobania, wystarczy, że choć troszkę się określą my dołożymy wszelkich starań, aby wino odpowiadało.


Nasza firma zajmuje się głównie sprzedaża najwyższej jakości win z całego świata oraz whisky szkockiej Single Malt i Blend. Co najważniejsze naszych produktów nie spotkają Państwo w innych sklepach w Polsce. Asortyment jest wyjątkowy, zarówno dla uciechy podniebienia klientów, nas pracowników jak i szczęśliwców, których miejmy nadzieje obdarzą Państwo oryginalnymi i niespotykanymi nigdzie indziej w Polsce prezentami.

Ponadto nasz serwis wzbogacony jest o:

-jak czerpać przyjemność z picia wina i jak się nim delektować, żeby poczuć jego prawdziwe i wyjątkowe walory
-historię trunków, procesy tworzenia
-ciekawostki o alkoholach, legendy z nimi związane
-słowniczki z tym jak czytać etykietki win i i whisky
-przepisy na pyszne sprawdzone drinki
-rady jak pić przykładowo koniak (cognac) czy tequilę
-sposoby serwowania standardowe jak i udziwnione.


Przy whisky informacje o gorzelniach, historie gorzelni. Serdecznie zapraszam Państwa do poczytania o niezwykłych trunkach u nas dostępnych, gdyż na prawdę wiele można się w naszym serwisie dowiedzieć!

Zapraszamy do zapoznania się, z naszą ofertą, a przed ewentualnym zakupem z regulaminem firmy, którego przeczytanie jest niezbędne, aby dowiedzieć się wszystkich ważnych informacjach o zakupie, przesyłce i dostarczeniu jej.

Oczywiście widnieją w nim także informacje, które Państwa bardzo interesują to jest wiadomości o kartach stałego klienta, zniżkach i gratisach, które mogą Państwu przysługiwać.


ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!:)