Glen Garioch 16yo Old Malt Cask

Glen Garioch 16yo Old Malt Cask

Producent Glen Garioch Distillers
Kod Produktu: DL027
Dostępność: Na wyczerpaniu
Średnia cena z ostatnich 30 dni: 490.00 zł i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 490.00 zł
Najwyższa cena z ostatnich 30 dni: 490.00 zł
Średnia cena z ostatnich 30 dni: 490.00 zł
Cena: 490.00 zł
Cena Netto: 398.37 zł
Ilość:  

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

UWAGA! Z beczki rozlane zostało 312 butelek.

Whisky pochodzi z jednej beczeki, o numerze referencyjnym: 4534. Cały okres swojego leżakowania spędziła w beczce po bourbonie. Nadało jej to ślicznego koloru i ciekawego smaku. Warto zaznaczyć, że Malt pochodzi wyłącznie z jednej gorzelni(Single Malt). Ważnym atutem jest to, że trunek nie jest barwiony sztucznie karmelem, kolor zawdzięcza wyłącznie leżakowaniu w beczce. Whisky nie jest filtrowana na zimno, dzięki czemu zachowana została lepsza struktura i wspanialszy bardziej wyrazisty aromat.


Zapach świeży waniliowo-ziołowy, przeplatający się ze słodkością toffi. W ustach czuć słodko-ostry smak z wyczuwalnymi wręcz cukierkami, ciastkami jabłkowymi i watą cukrową.

Na końcówce początkowo słodka, później dopiero czuć wyraźnie ostrość takiej prawdziwej whisky.

Nasze whisky polecamy szczerze na prezent, dla kogoś bliskiego . Prezent byłby na pewno wyjątkowy , bo nie spotykany nigdzie indziej w Polsce jak u nas w sklepie! Cóż lepszego jak wyjątkowy prezent, wysokiej jakości dla kogoś bliskiego? Nic dodać nic ująć!

Whisky wyposażona jest w oryginalny kartonik z logiem firmy tylko czekający na zapakowanie, które z chęcią gratisowo państwu proponujemy. Jak już miałoby być zapakowane państwa inwencja twórcza, chyba że państwo zdadzą się na nas:) z chęcią służymy pomocą!

Warto też zaznaczyć, że trunki nie są rozlewane w Polsce, a importowane ze Szkocji. Nie maja tak jak typowe whisky 40%, a 46% i wzwyż!

Polecamy, bo:
wysoka jakość
+
dobra cena
=
zadowolenie.

Cechy produktu
Pojemność 700 ml
Zawartość alkoholu 50%
Leżakowanie 16 lat w dębowej beczce po bourbonie
Destylarnia Glen Garioch
Informacje o produkcji Destylowana: maj 1992 rok <br/>Butelkowana: sierpień 2008 rok <br/>Numer ref. DL 4534 <br/>Z beczki rozlano 312 butelek