Zestaw miniaturek z czekoladą Wedel

Zestaw miniaturek z czekoladą Wedel

Kod Produktu: SE050
Dostępność: Brak w magazynie
Cena: 30.00 zł
Cena Netto: 24.39 zł

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

W zestawie miniaturek marki Chopin przedstawiamy dwa rodzaje likierów. Likier Chopin czekoladowy i likier Chopin wiśniowy. Świetna propozycja dla kolekcjonerów miniaturek lub po prostu do spróbowania.

Likier Chopin czekoladowo-wiśniowy - likier o smaku aksamitnej czekolady marki E. Wedel z dodatkiem naturalnego soku z soczystych wiśni. Likier Chopin wiśniowy to efekt współpracy dwóch firm z tradycjami: marki czekolad Wedel i wódek Chopin. Likier jest wytwarzany na bazie wódki żytniej marki Chopin, czekolady specjalnie przygotowanej przez Maestro czekolady i z dodatkiem dojrzałych wiśni z polskich sadów. Smak likieru zawdzięczamy użyciu naturalnych składników i niezmiennej recepturze.

Likier Chopin czekoladowy - likier o smaku aksamitnej gorzkiej czekolady E. Wedel. Czekolada najwyższej jakości jest specjalnie przygotowana przez Maestro Czekolady. Likier Chopin czekoladowy to efekt współpracy dwóch firm z tradycjami: marki czekolad Wedel i wódek Chopin. Likier jest wytwarzany na bazie wódki żytniej marki Chopin i czekolady gorzkiej. Smak likieru zawdzięczamy użyciu naturalnych składników i niezmiennej tradycyjnej recepturze.

Cechy produktu
Pojemność 2 x 50 ml czekolada 2 x 50 ml czekolada/wiśnia
Zawartość alkoholu 18%
Kraj pochodzenia Polska