Tequila Jose Cuervo Especial Gold

Tequila Jose Cuervo Especial Gold

Producent Brak producenta
Kod Produktu: ET081
Dostępność: Pod dostatkiem
Cena: 77.00 zł
Cena Netto: 62.60 zł
Ilość:  

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Jose Cuervo Especial złota tequila jest najbardziej znaną i wyróżnianą tequilą na świecie. Wyjątkowo delikatna w smaku, z odrobiną słodyczy oraz bogatą, dobrze wyważoną nutą dębu, przypraw i tonów wanilii.

Jej potoczna nazwa “złota” pochodzi od jedynej w swoim rodzaju bursztynowej barwy trunku, którą zawdzięcza leżakowaniu w dębowych beczkach. Uzyskiwana w wyniku fermentacji agawy, co do smaku tequili to nie można jego porównać z niczym innym, jest niezwykły.


Jak pić tequilę?

Można, ale nie powinno się pić tequili jak zwykłej wódki, gdyż najlepiej smakuje pita w dziwne sposoby i niespotykane. Jednym z nich jest picie jako składnik drinku, choć to i tak nie odzwierciedla picia tequili w tradycyjny meksykański sposób.

Tequilę nalewamy do kieliszka 25-50ml. Przygotowujemy sobie pokrojoną w cienkie półksiężyce pomarańcz. Następnie na wierzch dłoni, w miejscu między kciukiem, a palcem wskazującym, nasyp odrobinę cynamonu. Później zliż cynamon, po czym szybko chwyć kieliszek z tequilą i wypiją ją za jednym zapachem. Po tym weź ćwiartkę pomarańczki i wgryź się w miąższ. Tak pije się tradycyjnie Tequilę.

Cechy produktu
Pojemność 700 ml
Zawartość alkoholu 38%
Kraj pochodzenia Meksyk